ניצה משה

ניצה כהן משה, בת 68 נשואה ליונה. אם לדורון ופזית וסבתא לרתם, ירדן, יערה, אורי, אלון ואיתי. נולדה בשכונת פלורנטין בתל-אביב במשפחה  ספרדית מסורתית שחינכה וגידלה על ערכים של ציונות, אהבת הארץ, שמירה על כבוד האדם ואמונתו. ערכים אלה מלווים את ניצה לאורך כל הדרך. עבדה 10 שנים בתנועת המושבים. בשנת 1977 הגיעה להוד השרון וניהלה את סוכנות הדואר ברחוב הבנים. בשנת 1989 החלה את עבודתה בעיריית הוד השרון שם הייתה משך  29 שנים בתפקידים שונים בהם בין היתר במחלקה לפניות הציבור,  משרד הקשר לחיל, מזכירת מועצת העיר וממונה על חופש המידע. 

 

שמי ניצה כהן משה, בת שישים ושמונה. נשואה ליונה ואם לדורון ופזית וסבתא לרתם, ירדן, יערה, אורי, אלון ואיתי.
נולדתי  בשכונת פלורנטין בתל-אביב במשפחה  ספרדית מסורתית שחינכה וגידלה על ערכים של ציונות, אהבת הארץ, שמירה על כבוד האדם ואמונתו. אלה מלווים אותי ועומדים לנגד עיני לאורך כול הדרך.  כחצי שנה לאחר מלחמת ששת הימים היתה לי הזכות לקחת חלק ביישוב ארץ ישראל כשהצטרפתי לקבוצה שהקימה ברמת הגולן את מושב אליעד על שמו של המרגל אלי כהן ה' יקום דמו.
 
במהלך 10 שנות עבודתי בתנועת המושבים שימשתי 8 שנים כמנהלת לשכתו של הרב מנחם הכהן, רבה של ההסתדרות ותנועת המושבים וחבר כנסת מסיעת העבודה. 
 
בשנת 1977 הגענו להוד השרון שהיתה טבולה בפרדסים בשדות תותים והתאפיינה בחיי קהילה מדהימים. שרלה גיסתי ואני ראינו את החסר בשירותי דואר והחלטנו ופתחנו את סוכנות הדואר שהיתה ברחוב הבנים פינת האורנים. זו לא היתה סוכנות דואר רגילה. זו שימשה גם כמרכז מידע וסיוע כל דבר ועניין . 
 
בשנת 1989 הצטרפתי למשפחת עובדי העירייה. בעידודו של ראש העירייה נפתחה מחלקה לפניות ציבור , משרד הקשר לחיל וב-1.1.94 התחלתי לשמש כמזכירת מועצת העירייה וב-1998 ממונה על יישום חוק חופש המידע. לאחר 29 שנות עבודה פרשתי מעיריית הוד השרון. 
הצורך להיות מעורבת ומשפיעה בדרכי שלי שעליה התחנכתי – שיתוף פעולה, סובלנות, דרכי  נעם אהבת ישראל הם חלק בלתי נפרד ממני ולכן אמשיך בפעילותי הציבורית גם בעתיד.
סגירת תפריט
נגישות