אייל טרייטל

אייל בן 43, נשוי לרחלי ואב לתאומים, ירון וספיר, בני 11, יליד באר שבע, בוגר כיתת מחוננים בתיכון עירוני ד׳ בתל אביב. תושב הוד השרון מ-2012 ומתגורר עם משפחתו בשכונת 1200 מ-2013. אייל סמנכ״ל ניהול מוצר בחברת ההייטק הישראלית אקסלרו, העוסקת בטכנולוגיות אחסון נתונים מהיר מבוסס תוכנה.לאייל קריירה ענפה של מעל ל-21 שנה בהייטק.

אייל החל את דרכו המקצועית לפני הצבא במכללת לוינסקי בה עבד כאיש מחשבים. לאחר שירות צבאי מלא בחיל התותחנים הצטרף לחברת מוטורולה כאיש סיסטם ואחסון בה זכה פעמיים לתואר עובד מצטיין. לאחר מכן עבר עם אשתו להולנד והצטרף לחברת נטאפ, בה שרת בתפקידי תמיכה ומכירות. לאחר שהות של כ-5 שנים עבר לעמק הסיליקון, שם עבד עם לקוחות הענק של החברה. לאחר מכן הצטרף כיועץ למדען הראשי של חברת יעוץ בתחום האחסון בשם אורקסיס. לאחר מכן הצטרף לחברת הסטארטאפ הישראלית אקסאנט כמנהל שיווק המוצר שלה. בשנת 2008 חזר לישראל והצטרף לחברת סטורוייז הישראלית כדירקטור ניהול תמיכה. החברה נמכרה ליבמ, ואייל נשאר לנהל את התמיכה במוצר. ב-2013 אייל הצטרף לחברת רדקסיו הישראלית כדירקטור שיווק טכני, ולאחר גדילה של החברה קודם לסמנכ״ל הפעילות הטכנית.

אייל צבר תעודות מקצועיות רבות, ואף כתב פרק בספר מקצועי של O'Reilly ומספר ספרים טכניים ביבמ.

ֿ

אייל היה מהחברים הראשונים של פורום שכונת 1200 שהוקם עוד לפני מסירת הבניינים הראשונים. לאחר מכן הפך לשותף פעיל במאבק הארנונה בעיר, שכלל הפגנות רבות ברחובות ובישיבות מועצה. אייל גם ייצג רבות את מטרות המאבק בראיונות בכלי התקשורת. המאבק הוביל, בסופו של דבר, את עירית הוד השרון לערוך שינויים בצו הארנונה שהורידו אפקטיבית את הארנונה במגדלים המשותפים בכ-15-20 אחוז. בשנה האחרונה אייל היה שותף בהפגנות מול בית ראש העיריה.

 

אייל: ״לאחר 11 מעברי דירות בארץ ובחו״ל, אשתי ואני החלטנו להשתקע בהוד השרון. אנחנו אוהבים את העיר  ובעיקר את התושבים הנפלאים שאנחנו פוגשים בה. יש לנו שני ילדים צעירים הלומדים בעיר. לחבריהם ולהם מגיע לרכוש השכלה, ערכים ולזכות בהזדמנויות חברתיות, על הצד הטוב ביותר. בזכות הזו חשוב לכלול את כל בנות ובני העיר, כולל בעלי הצרכים המיוחדים שבקהילתנו. לבני הנוער, לחיילים ולצעירים תושבי העיר מגיע לקבל עיר תוססת ועירנית לצרכיהם ולא ישנונית התקועה כמה עשורים אחורנית. וגם לאוכלוסיה הבוגרת והמזדקנת מותר לחלום על עיר המאפשרת חוויות ושיש בה יותר מהליכה לקופת החולים…

 

החלטתי שאי אפשר יותר לשבת בצד ולתת לעבר לנהל את העתיד. אנחנו צריכים עיר של הייטק, של אזורי מסחר, של מרכזי תרבות ובילוי, עיר שמשקיעה יותר בחינוך, עיר נקייה! מה כבר אנחנו מבקשים?

 

אני מקווה להביא לניהול העיר משהו מדרך ההתנהלות של החברה שאני עובד בה ומדרכי שלי, כעובד ומנהל, לאורך הדרך: חריצות, התמקדות ביעדים, שביעות רצון של הלקוח כערך עליון, דיון מעשי בבעיות וקבלת החלטות מהירה בכדי לצעוד קדימה ומהר. בסופו של דבר זה מאד פשוט: כולנו רוצים לשלם פחות ולקבל יותר וזה אפשרי בהחלט על ידי התייעלות של העיריה.

 

אני מוצא בנדב ועדי שותפים אמיתיים לעשייה למען הוד השרון טובה יותר לכולנו. פחות דיבורים וויכוחים – יותר מעשים.״

סגירת תפריט
נגישות